39-40 88 71 88 - 021 آدرس :تهران – خالد اسلامبولی –خیابان سوم – پ 28 -طبقه سوم -واحد 9

  • English (English)

درباره ما


تامین تجهیزات

1- نماینده تجهیزات اندازه گیری فشار و دما Nuova Fima  ونماینده رسمی اتصالات و شیر آلات VEELOK در خاورمیانه 

2- در زمینه تامین تجهیزات لازم به ذکر است شرکت دقیق فرایند کنترل با وجود تحریم های در حال حاضر،تامین کننده مستقیم از کمپانیهای بزرگ (اروپایی ، امریکایی ، آسیایی) میباشد.

3- یکی از نقاط قوت این شرکت دارا بودن انبار موجودی وسیعی از این اقلام در تعداد بالا به جهت تحویل فوری آنها در پروژه ها میباشد .

4-حضور در معتبرترینVendor List های شرکت های صنعت نفت ، گاز ،پالایش و پتروشیمی و دیگر صنایع. لذا بدینوسیله شرکت دقیق فرایند کنترل (D.F.C) آمادگی خود را جهت همکاری با آن شرکت محترم در زمینه تهیه و تدارک تجهیزات مربوط به صنایع بالا دستی و پایین دستی به صورت فوری اعلام میدارد .


قابل ذکر است که علاوه بر خدمات مذکور این شرکت درخصوص تولید برخی از اقلام سیستمهای ابزار دقیق توانسته گامی مثبت در جهت بهره وری از نیروهای متخصص ایرانی برداشته و با استفاده از تجربیات شرکتهای اروپایی موفق به تولید بخشی از این ادوات بیشمار در داخل ایران و لذا  موفق به کسب گواهی های مربوط جهت  این تولیدات که به شرح ذیل شرح میشود گشته است.

1- Diaphragm Seal , در انواع مختلف با متریال های خاص و جهت رنج فشارهای کاری جهت صنایع و سیال های  متفاوت .

2- کلیه Accessories جهت اندازه گیری و ارسال اطلاعات فشار و ترانسمیترهای فشار

3-Thermo well  با طول ها و متریال ها و Process Connection مختلف

4-سطح سنجش (Level Gauge ) در مدل ، نوع و سایزهای متفاوت

5-Orifice plate در سایزهای متفاوت

لازم به ذکر است کلیه محصولات تولیدی مورد تائید شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران قرار گرفت.


نصب و راه اندازی

شرکت در بخش نصب و راه اندازی با بهره گیری از تعدادی مهندس آموزش دیده که تحصیلات آنها در زمینه کنترل,مکانیک سیالات, برق, و سخت افزار و نرم افزار میباشد و همراه با تعدادی تکنسین و کارگر فنی و ورزیده قادر به ارائه خدمات در صنایع مختلف مرتبط می باشد.


 تست و کالیبراسیون

این شرکت به منظور تامین نظرات کارفرمایان محترم، با توجه به دانش و تجربه کادر خود, سیستم خدمات پس از فروش، تعمیرات کالیبراسیون و آموزش به طور تئوری و عملی ارائه می نماید